פסי תאורה | לדים חכמים | פס לדים חכם

פסי תאורה | לדים חכמים | פס לדים חכם

כולנו יודעים מה זה פסי לדים מהבהבים שמתחברים לחשמל, או עובדים על בטריות. כיום, יש כבר לדים חכמים אשר כוללים, שימו לב, אלפי אופציות תאורה ולפעמים אפילו יותר מאלפים של אפשרויות! מדהים. אגב, הם נקראים פס לדים חכם כי על חלק מהדגמים, ניתן לשלוט באמצעות אפליקציה. כיף, בואו נדבר. 

מחפשים אחר פתרונות תאורה לחצר הבית? אולי לבית? איזה כיף להכיר לכם מוצר די חדש בעולם, לדים חכמים. פס לד חכם כולל בתוכו המון, אבל המון גוונים של תאורה, צבעים של צבעים, מצבי PRESET מוכנים מראש ועוד. תוכלו מראש לקבוע מצבים

כגון: מצב רומנטי, תאורת שקיעה, תאורת זריחה, תאורה של מסעדה ועוד. מה עוד כדאי לדעת, מה לגבי צריכת החשמל של פתרונות תאורה אלו? 

צריכת חשמל נמוכה או גבוהה? 

אין ספק, עניין צריכת החשמל הוא חשוב. כולנו היינו מעדיפים לחסוך בחשבונות החשמל בסוף כל חודשיים, וניתן לעשות את זה גם אם רוכשים נורות לד לחצר או לבית. נכון, נורות לד לא תמיד יהיו חסכוניות בחשמל, לפעמים אפילו בזבזניות למדי. יחד עם זאת, חשוב לזכור, לדים חכמים כוללים גם מצבי חיסכון באנרגיה. 

איך נורות לד יחסכו בחשמל? למשל, ישנם מצבים בהם 50% מנורות הלד נדלקות, בעוד שהחצי השני של נורות הלד נשאר כבוי. מצב זה חוסך בחשמל באופן משמעותי, מאשר מצב בו כל נורות הלד דולקות במשך כל הזמן. אגב, ישנם לדים חכמים שצורכים סה"כ 14 ואט

פתרונות תאורה אלגנטיים לחצר הבית 

לדים חכמים
לדים חכמים

פתרון תאורה לחצר הבית או לבית עצמו? יש על מה לדבר! פתרונות תאורה לחצר הבית יכולים להיות מהממים, כולל תאורות מתחלפות לחצר. תאורה מתחלפת לחצר היא רומנטית ביותר, כזו המקנה לכם שלווה ורוגע אמיתיים. 

פסי לד חכם, למעשה, מורכבים מעשרות נורות שעליהן ניתן לשלוט אפילו מהמכשיר הנייד. אמנם האופציה הזו של שליטה חכמה על לדים אינה קיימת בכל דגמי פסי הלד, אך כשיש את האפשרות הזו, זה פשוט מבורך. 

פסים חכמים של נורות לד עם שליטה חכמה

פסי לדים חכמים כוללים לפעמים (בדגמים מסוימים) גוונים רבים של כל צבע וצבע. למשל, אם תרצו לבחור בצבע הצהוב או הלבן הקלאסי, תוכלו לבחור בין עשרות גוונים שונים לבן או צהוב. 

מעבר לכך, מומלץ מאוד לרכוש פסים אשר ניתן לקבע בהם תוכניות מוגדרות מראש. בת הזוג מגיעה לערב רומנטי? החליפו להגדרת התאורה המושלמת שאתם צריכים!

אז אחרי שהבנתם את ההליך ניתן להתייעץ איתנו טלפונית בכל שאלה טלפון: 08-9320300

X